Годовой абонемент шииномонтажа на 4 выезда

Шиномонтаж Одеса

Річний абонемент

Річний абонемент

Як Ви вже знаєте, наш сервіс пропонує послугу виїзного шиномонтажу. Багато наших клієнтів вже встигли скористатися цією послугою і по праву високо оцінили оперативність і високу якість проведених робіт. І незважаючи на те, що ціна на виїзний шиномонтаж небагатьом відрізняється на ті ж послуги у стаціонарній майстерні і дозволяє заощадити на евакуаторі, проте це досить дорого. Ми вирішили піти назустріч нашим клієнтам та дати їм можливість заощадити на виїзді мобільного шиномонтажу. Тепер у наших майстернях Ви маєте можливість придбати абонемент на три або п'ять безкоштовних виїздів шиномонтажної бригади.

Що ж входить у вартість абонементу?

Наш абонемент дає Вам право на виклик у будь-який час доби нашого мобільного шиномонтажу в будь-яку точку Одеси протягом року, проте не включає вартість ремонтних робіт. Тим не менш, придбання абонементу дозволяє суттєво скоротити витрати, оскільки тільки виїзд ремонтної бригади обійдеться Вам, залежно від Вашого місця розташування, від 200  гривень

У той час, як наш абонемент обійдеться Вам всього в  450 гривень за 4 виїзду 

Зпогодьтеся, різниця суттєва.

Навіть якщо у Вас немає свого авто або Ви не керуєтеся, Ви можете придбати наш абонемент як подарунок для своїх рідних, друзів чи колег. Повірте, будь-який водій гідно оцінить такий подарунок. Також наші абонементи можуть зацікавити транспортні компанії, які займаються вантажними або пасажирськими перевезеннями, адже від проблем на дорозі ніхто не застрахований.

Детальнішу інформацію Ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання та надамо якісну консультацію у будь-який зручний для Вас час.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

  ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Call Now Button
Наші філії