Шиномонтаж в Одессе, цена лучшая, прайс лист на услуги шиномонтажа ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Виїзний шиномонтаж

ВИЇЗНИЙ ШИНОМОНТАЖ ДЛЯ ЛЕГКОВИХ І ВАНТАЖНИХ АВТО

ВИЇЗД ЗА МІСТО 300 ГРН. + 25 ГРН. КМ. ЗНИЖКА 10% НА ШИНОМОНТАЖ, ПРИ ВИЇЗДІ

   Ви можете викликати майстра з усім необхідним обладнанням та інструментарієм до місця вашого перебування в межах Одеси та ближнього передмістя. У максимально короткий час майстер буде у вас, надасть авто необхідну допомогу і ви зможете продовжити свій шлях.

Наші майстри можуть допомогти вам у будь-якому випадку – як при звичайному пошкодженні шини, так і при боковому порізі шини. Ремонт бічного пошкодження вимагатиме більше часу як складніший і вимагає спеціальної технології ліквідації порізів. Залежно від розміру порізу та типу шин наші фахівці порекомендують оптимальний за часом та витратами спосіб ліквідації несправності.

Крім того, послугами виїзного монтажу можна скористатися і за місцем стоянки вашого автомобіля – наприклад, якщо ви виявили несправність після закінчення поїздки та не ризикуєте сідати за кермо, доки не переконаєтесь у безпеці поїздки на вашому автомобілі. Мобільний шиномонтаж дозволить ліквідувати несправність у найкоротший термін.

Вартість виїзного шиномонтажу за місто:  300 грн. + 25 грн. км.

Знижка 10% на шиномонтаж при виїзді.

Кому і навіщо може знадобитися виїзний шиномонтаж?

Отже, кому і навіщо може знадобитись шиномонтаж на колесах за наявності комфортних стаціонарних майстерень? Насамперед тим, хто потрапив у позаштатну ситуацію на дорозі та не може впоратися із проблемою самостійно. Для кого ж насамперед працює мобільний шиномонтаж? Можливо, що це саме ви!

  • Кому потрібен виїзний шиномонтаж: жінки-водії

Практика показує, що близько половини всіх звернень по допомогу з приводу спущеного колеса надходить від прекрасної половини людства, самостійно впоратися з домкратом, набором інструментів, та ще й підняти важке громіздке колесо їм зазвичай не під силу. І тут приходить на допомогу шиномонтаж на виїзді! Виїзний шиномонтаж в Одесі – справжні майстри, як справжні джентльмени завжди прийдуть на допомогу прекрасним дамам!

  • Кому потрібен виїзний шиномонтаж: корпоративні клієнти

Зараз велика кількість компаній, зайнятих доставкою та перевезенням чогось, починає розуміти перевагу корпоративного обслуговування власного автопарку. Зовсім необов'язково, що ваш автокур'єр або постачальник піци досконало володіє технікою заміни колеса. У будь-якому випадку, у непрофесіонала це займе більше часу, ніж у автомайстра, а компанія втратить довіру клієнтів. Набагато зручніше викликати фахівця, який впорається із завданням у мінімально короткі терміни. Ви можете замовити виїзний шиномонтаж у Львові на умовах корпоративного обслуговування!

  • Кому потрібний виїзний шиномонтаж: ділові люди

Ділові люди тому й досягли помітних успіхів, що навчилися делегувати невластиві собі функції професійним виконавцям. Це повною мірою стосується послуг мобільного шиномонтажу. Чим витрачати свій дорогоцінний у прямому розумінні час на ремонт і запізнюватися на важливу зустріч, логічніше викликати автомайстра, а самому вирушити у своїх справах на таксі. Як правило, вартість послуги виїзного шиномонтажу набагато менша, ніж сума, яку може заробити за цей час бізнесмен навіть середнього рівня. Тому виїзний шиномонтаж – сервіс для ділових людей!

  • Кому потрібен виїзний шиномонтаж: усім іншим

І, звичайно ж, ніхто не застрахований від випадковостей у дорозі, чи то автоаматор чи водій вантажної фури, у якого обмежена кількість «запасок», не завжди дорівнює кількості пробитих коліс. Плюс громадяни, які не бажають витрачати час на автосервіс - вони теж можуть викликати майстра виїзного шиномонтажу прямо у свій гараж або на стоянку свого автомобіля. Отже, телефон виїзного шиномонтажу краще мати "під рукою". Нехай краще він вам ніколи не знадобиться, ніж якщо ви не знатимете, куди звертатися за допомогою, коли у вас щось станеться!

Виїзний шиномонтаж можна замовити в нашій компанії.

Оперативна допомога, висока якість!

Вартість виїзду за місто 300 грн. + 25 грн. за км.

Вызов шиномонтажаВыездной шиномонтажМобильный шиномонтаж

 

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

  ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Call Now Button
Наші філії