Шиномонтаж в Одессе, цена лучшая, прайс лист на услуги шиномонтажа ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Про нас

Про нас

МОНТАЖ

   Усім, кому потрібний шиномонтаж, Одеса дає безліч можливостей, куди звернутися. Послуга шиномонтажу досить поширена, проте вибрати саме нас! Ми маємо багатий досвід роботи, високий рівень сервісу, і ми раді вам допомогти в будь-який час дня і ночі. У нашій майстерні можна замовити шиномонтаж та скористатися можливістю попереднього запису.

Важливою обставиною є те, що у нас на шиномонтаж ціна фіксована та прозора. Тобто ціна залежить від марки та моделі вашого авто, а також того, чи замовлятимете ви комплексне обслуговування або ремонт тільки одного колеса, тому вартість скажуть відразу.

Ми серед перших в Одесі освоїли мобільний шиномонтаж - тепер, якщо ваш автомобіль отримав пошкодження в дорозі, ви можете викликати майстра на місце, де сталася поломка. Таким чином, шиномонтаж виїзний суттєво економить ваш час та нерви. Ми пропонуємо шиномонтаж для легкових автомобілів усіх марок та вантажний шиномонтаж.

ВУЛКАНІЗАЦІЯ

   Якщо вам потрібна вулканізація – Одеса також пропонує величезний вибір ремонтних майстерень. І вибрати все одно треба нас! Чому? Все з тих же причин: по-перше, досвід, по-друге, сервіс працює вулканізація без вихідних. 

Так, ви можете залишити свою машину у нас у майстерні та вирушити у своїх справах, попити каву, почитати газети, а потім забрати автомобіль після закінчення всіх робіт. Це ж, до речі, стосується і всіх інших наших послуг – шиномонтажу, заміни колодок, ремонту дисків тощо.

Чекаємо на вас за адресами: вулиця Толбухіна, 37, вулиця Приморська, 61 та проспект Добровольського, 2А. У нас найкращі шиномонтаж та вулканізація в Одесі! Тут вам завжди раді допомогти на найвищому професійному рівні!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

  ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Call Now Button
Наші філії