Заправка автокондиционера в Одессее, цена на заправку кондиционера автомобиля лучшая на ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонерів

Ремонт та заправка кондиціонерів – ваше авто повинні обслуговувати професіонали

Сучасні авто відрізняються комфортабельністю завдяки наявності систем кондиціювання, проте інтенсивне використання кліматичної техніки автомобіля рано чи пізно призводить до того, що власники змушені звертатися до спеціалізованих майстерень, що надають такі види послуг, як ремонт автокондиціонерів.

Основні види поломок кондиціонерів та їх причини

Дотримуючись простої логіки, автомобільний кондиціонер при правильному і своєчасному догляді повинен працювати без збоїв протягом багатьох років, проте мало хто бере до уваги посилене навантаження, покладене на обладнання, що кондиціонує, у пристрої авто. Головними несприятливими факторами, наслідком впливу яких є ремонт автомобільних кондиціонерів, вважаються забруднення та гниття металу, або корозія.

До типових поломок кондиціонерів відносять такі:

  • Втрата герметичності, спричинена корозією алюмінієвого корпусу кондиціонера, розсихання гумових сполучних елементів або поява теч у системі шлангів. Головними причинами таких поломок можуть бути агресивна манера водіння, вплив підвищених температур усередині системи, механічне зношування.
  • Заклинювання в компресорі кондиціонера. Ця проблема, що викликається тривалою втратою герметичності через несвоєчасне обслуговування системи кондиціонування, є найбільш серйозною і витратною з точки зору ремонту — олія, що знаходиться в системі, планомірно витікає, і компресор зазнає корозії. Слід зазначити, що в деяких випадках вихід компресора з ладу призводить до необхідності повної заміни обладнання, що кондиціонує.
  • Вихід з ладу електричної складової системи, що провокується впливом вологи та пилу – вступаючи реакцію з навколишнім середовищем, мідні контакти незахищеної або несправної системи кондиціювання розкладаються та провокують серйозніші поломки, такі як корозія електродвигуна.
  • Системна непрохідність повітряного потоку через забруднення – ця проблема вирішується за лічені хвилини завдяки сучасним технологіям чищення.
  • Серйозні перепади тиску в системі через вихід з ладу вентилятора або запилення конденсатора.
  • Проблеми в роботі заслінок часто пов'язані з їх засміченням або непрохідністю труб системи.

Якщо ви помітили найменші збої в роботі системи кондиціювання, ми рекомендуємо при першій нагоді звернутися до фахівців. У нашій автомайстерні «Шиномонтаж» ми пропонуємо вам не тільки оперативний та високоякісний ремонт автокондиціонерів в Одесі, але повний комплекс послуг з діагностики та ремонту всіх систем вашого авто.

Своєчасне заправлення – гарантія тривалої служби кондиціонера

Заправка автокондиціонерів – ще один вид сервісів, який пропонує наша автомайстерня. Для коректної роботи системи охолодження та клімат-контролю слід стежити за тим, щоб обсяг фреону, що використовується в устаткуванні, не опускався нижче за гранично допустиме значення, в іншому випадку зростає ризик погіршення роботи систем охолодження та подальшого виходу з ладу.

Заправка автокондиционеров

 

  • По-перше, професійна заправка автомобільних кондиціонерів починається з діагностики системи - досвідчений фахівець, особливо, якщо ви обслуговуєтеся у нього тривалий період часу, може запобігти виникненню несправностей.
  • По-друге, у нашій майстерні використовуються тільки якісні матеріали для чищення, обслуговування та заправки систем кондиціювання, якість яких не викликає сумнівів – іноді навіть у профільному магазині, що спеціалізується на продажу товарів для авто, можна купити неоригінальний або неякісний холодоагент.

Ремонт та заправка автокондиціонерів в більшості випадків – парна послуга, що практикується сучасними автомобільними майстернями, економити на якій не слід. Ми пропонуємо повний комплекс сервісів з обслуговування вашого авто, в тому числі такі, як заправка кондиціонерів та ремонт системи охолодження на СТО «ШинаМашина» по вул. Толбухіна, 37.


Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії