ᐈ Мото Шиномонтаж в Одессе — Стоимость Услуг - ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

МОТОшиномонтаж

МОТОшиномонтаж

МОТОшиномонтаж: ваші два колеса!

З настанням весняно-літнього періоду на дорогах різко зростає кількість мотоциклів, мопедів, скутерів та інших двоколісних моторизованих конструкцій. Бувають і 3х-4х колісні – мотоцикли з бічним причепом, квадроцикли – але двох колісних більше. Тому чітко тримати рівновагу – основне завдання мотоцикліста, і стан шин грає тут не останню роль.

Отже, дуже важливо виконати шиномонтаж та балансування коліс на найвищому професійному рівні для своєї безпеки та навколишніх. Тим більше, що мотошиномонтаж та балансування одного колеса на спеціальному обладнанні займає лише 15 хвилин часу. Слід пам'ятати, що при заміні покришок потрібно ставити нові характеристики, аналогічні заводським. Від цього залежить безпека руху.

Крім того, перед першим виїздом на дороги, що ще не просохли від весняних дощів, настійно рекомендується вжити ряд профілактичних заходів, спрямованих на комфорт і безпеку ваших поїздок.

До послуг мотоциклістів – виїзний мотошиномонтаж, вулканізація, розбирання, збирання, ремонт шин, аргонова зварка, рихтування легкосплавних дисків, фарбування дисків, підкачування коліс, сезонне зберігання мотошин та багато іншого. Ремонт провадиться на знятих колесах.

Мотошиномонтаж в Одесі – замовте у нас.

Найкращі ціни, оперативний сервіс

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії