Шиномонтаж по безналичному расчету. Шиномонтаж по безналу в Одессе

Шиномонтаж Одеса

Шиномонтаж безготівково

Шиномонтаж безготівково

Сучасні реалії диктують нові умови ведення бізнесу, і ми прагнемо надати нашим клієнтам кращу якість сервісу, при цьому заощаджуючи час і кошти. Тепер для клієнтів, юридичних та фізичних осіб ми пропонуємо новаторську послугу – шиномонтаж безготівково.
Безготівковий розрахунок має низку переваг:

  • варіативність розрахунків, що передбачає можливість обслуговувати угоди з різними варіантами доплати та перезаліку;
  • документальне підтвердження факту оплати (банківські витяги);
    мінімізація ризиків фінансового шахрайства;
  • збереження коштів, що гарантується банком, який виступає як посередник;
  • можливість передоплати або післяплати.

Щодо таких послуг, як шиномонтаж, безготівковий розрахунок є інновацією, оскільки не всі автосервіси готові запропонувати своїм клієнтам таку форму оплати послуг. Всі розрахунки здійснюються за чинним прейскурантом – актуальну інформацію про перелік та вартість наших послуг завжди ви можете отримати у будь-який момент, звернувшись до нас.

Шиномонтаж безготівково відкриває ширші можливості перед клієнтами – ми пропонуємо юридичним особам високоякісне обслуговування за помірною ціною, гарантовану банком безпеку у скоєнні угод та простоту взаєморозрахунків.

Система роботи з безготівковим розрахунком передбачає укладання договору встановленого зразка на сервісне обслуговування, який регламентує порядок надання послуг та строки оплати. У будь-який час водій транспортного засобу може звернутися до наших спеціалістів – зверніть увагу, у водія має бути чинна довіреність на отримання послуг. За фактом завершення робіт ми виписуємо акт виконаних робіт, який є підставою для здійснення оплати. За фактом виконання робіт та оплати видається повний пакет відповідної документації.

За безготівковим розрахунком ви можете замовити у нас абсолютно будь-який сервіс – виїзний шиномонтаж та вантажний шиномонтаж (стаціонар), діагностику та ремонт будь-якого виду, заправку кондиціонерів та заміну олії, при цьому всі послуги доступні для вас цілодобово. 

Шиномонтаж безготівково - зручний сервіс для всіх юридичних осіб, яких ми запрошуємо стати нашими постійними клієнтами. Більшою мірою ця послуга може зацікавити: підприємства, що спеціалізуються на пасажирських та вантажних перевезеннях – логістичні підприємства, служби таксі, державні служби; виробничих та торгових операторів, які володіють власним автопарком легкового чи вантажного транспорту; компанії, що займаються транзитними перевезеннями; державні та приватні промислові, комунальні та сільськогосподарські підприємства; компанії та організації, які користуються послугами штатних водіїв. Автосервіс «ШинаМашина» працює та розвивається для того, щоб зробити умови співробітництва максимально комфортними та вигідними для вас.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

Call Now Button
Наші філії