ᐈ Сварка глушителей и ремонт выхлопной системы в Одессе от ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Зварювання глушників

Зварювання глушників

Як і будь-яка інша деталь автомобіля, глушникам теж потрібний як мінімум профілактичний ремонт. Пошкоджений або несправний глушник може шуміти, стукати по кузову і навіть проіржавіти наскрізь, в результаті чого він не зможе більше справлятися зі своїми функціями, а отже, якщо спочатку Вам потрібне було просте зварювання глушника, ціна на яке досить низька, то без необхідного ремонту Вам доведеться міняти всю вихлопну систему.

Окрім різних механічних пошкоджень, від яких, на жаль, не врятує навіть захисний екран, основною причиною поломки глушників є корозія. Навіть якщо вихлопна система виготовлена з нержавіючої сталі, то при тривалій експлуатації вона також зазнає корозії, особливо в місцях спайки, зварювання та з'єднань. А сталеві глушники іноді можуть проіржавіти так, що просто розсипаються в руках. Також часто вихлопна система виходить з ладу через погані дороги, адже при попаданні в яму або вибоїну автомобіль отримує сильний удар, який може легко погнути, або навіть відірвати глушник.

Отже, якщо Ви чуєте, що глушник Вашого автомобіля почав «стріляти» і видавати гучні бавовни, а у автомобіля погіршилася динаміка або розгін, автомобіля зникла тяга, у двигуна з'явилися стрибки обертів на холостому ходу і він почав працювати нестабільно, тоді Вам необхідне зварювання глушників.

Оскільки глушники найчастіше виготовляють із різних видів сталі, то основною частиною його ремонту є зварювання глушника. Цей вид робіт дозволить усунути тріщини на швах, пробоїни та багато інших дефектів. Зварювання глушника в Одесі, як і в будь-якому іншому місті, проводиться в кілька етапів. Для початку деталь необхідно зняти та провести зовнішній огляд та діагностику. Після цього необхідно підготувати поверхню до зварювання: видалити кіптяву, нагар та іржу. Потім відбувається процес зварювання, за допомогою аргонодугового зварювання. Цей вид зварювання проходить у середовищі захисного газу аргону, що дає відмінну якість зварювальних швів, адже аргон не вступає в реакцію з розплавленим металом і ізолює його від кисню, не даючи йому окислюватися. І, на закінчення, відремонтована деталь встановлюється на місце.

Якщо Вам потрібне зварювання глушника та Ви хочете, щоб ремонт вихлопної системи був оперативним та якісним, тоді цю роботу варто довірити професіоналам. У нашій майстерні працюють найкращі фахівці в області ремонту глушників. Ми використовуємо тільки сучасні та високотехнологічні зварювальні апарати та витратні матеріали, що дозволяє нам надавати гарантію на нашу роботу. Перш ніж розпочати ремонт, наші співробітники проведуть ретельну діагностику та нададуть Вам професійну консультацію.

Звертаючись до нас у «ШинаМашина Сервіс», Ви можете бути абсолютно впевнені, що Ваш автомобіль знаходиться в надійних руках. 

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії