Ремонт боковых порезов шин в Одессе на ШинаМашина Сервис, лучшая цена

Шиномонтаж Одеса

РЕМОНТ БІЧНИХ ПОРІЗІВ

РЕМОНТ БІЧНИХ ПОРІЗІВ

Ремонт боковых порезов шин
  • Холодна вулканізація
  • Гаряча вулканізація
  • Поздовжні та поперечні розрізи

   Ремонт бічних порізів шин - це набагато складніший ремонт, ніж усунення звичайних пошкоджень бігової частини шин. Бічна частина завжди має меншу товщину та специфічний каркас, що обмежує можливості усунення порізів. Однак за допомогою спеціального обладнання та технологій, поздовжні розриви до 35 мм та поперечні до 25 мм усуваються без проблем, пошкодження більшої площі потребують попередньої діагностики щодо доцільності ремонту.

Як виконується ремонт бічного порізу шини

Поріз або бічний прокол безкамерної шини має бути проклеєний армованою латкою. Встановлення латок із гуми не допускається. Також поріз має бути заклеєний як із внутрішньої, так і із зовнішньої сторони. У рамках попереднього огляду фахівець приймає рішення, скільки шарів латки буде змонтовано на пошкодженій ділянці.

На початковому етапі потрібно очистити місце з двох сторін, зовні та зсередини. Краї порізу злегка обточують. Далі порожнину заповнюють сирою гумою, поверх накладають латку.

Латка може бути холодною або приклеюється гарячим методом вулканізації. При цьому холодна латка дозволяє виконати ремонт шини в цілому та ремонт бічних порізів у частотності помітно швидше, ніж метод вулканізації. Також холодна латка не порушує геометрії колеса. Вулканізація призводить до деформації гуми в тому місці, де ставиться латка, але тільки такий метод дозволяє накласти багатошарову латку. Це важливо, якщо великий поріз.

Від ремонту великих і серйозних пошкоджень в умовах гаража краще відмовитися, тому що отримати потрібну якість за таких умов дуже проблематично. Також зазначимо, що у шинній майстерні не лише відремонтують покришку, але й виконають обов'язкову перевірку герметичності після завершення ремонту порізів шин.

Ремонт бічних порізів шин В ОДЕСІ МОЖНА ЗРОБИТИ В «ШИНАМАШИНА СЕРВІС» НА ТОЛБУХІНА 37

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії