Полировка фар автомобиля по выгодным ценам в ШинаМашина Сервис | Полировка пластиковых и стеклянных фар в Одессе

Шиномонтаж Одеса

Полірування фар

Полірування фар

Для автолюбителів не секрет, що безпека на дорогах часто залежить від якості освітлення, особливо у складних погодних умовах. Багато хто стикався з ситуаціями, коли під час сильного дощу в темряві дуже складно зрозуміти, де закінчується дорога і починається узбіччя, а фари зустрічного автомобіля буквально сліплять. Такі поїздки є небезпечними як для водія, так і для пасажирів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху, особливо якщо фари автомобіля в поганому стані.

Останнім часом виробники автомобілів все частіше відмовляються від використання скла при виготовленні оптики автомобіля, роблячи свій вибір на користь пластику, адже він стійкіший до механічних пошкоджень. Однак, недолік пластикових фар полягає в їх м'якості, і для того, щоб зробити їх міцнішими, фари покривають спеціальним лаком. І ось, через кілька років експлуатації, навіть при дбайливому зверненні, лак зношується, в результаті чого фари більше не можуть якісно справлятися зі своїми функціями.

Варто пам'ятати про те, що ступінь яскравості автомобільної оптики безпосередньо залежить не так від потужності та виду лампочок, як від ступеня прозорості пластику або скла. Таким чином, полірування фар — це чудовий спосіб покращити їхню роботу, а значить і зробити поїздки безпечнішими. Процес полірування передбачає відновлення зовнішньої поверхні фар, видалення сколів, подряпин, жовтизни і помутніння.

Перш ніж розпочати роботу, необхідно оцінити серйозність ушкоджень. Так, якщо на шарі лаку з'явилися тріщини, він відшарувався або навіть зруйнувався до пластику, його потрібно відшліфувати. Шліфування проводиться за допомогою спеціальних шліфувальних машин та абразивних кіл, на які нанесено алмазний пил. Після цього етапу можна приступати безпосередньо до полірування. Для цього використовуються полірувальні машини з поролоновими колами різного ступеня твердості, а також спеціальні полірувальні пасти. На прикінцевому етапі фари наносять полімерний відновник глянцю. В результаті поверхня стає ідеально рівною, гладкою та блискучою.

Полірування фар в Одесі — досить поширена послуга, проте її варто довіряти лише професіоналам, адже найменше недотримання техніки полірування чи застосування неякісних матеріалів та інструментів може призвести до руйнування автомобільної оптики. У нашій майстерні ми проводимо полірування в кілька етапів, при цьому ми використовуємо тільки професійний інструмент та спеціальні абразивні матеріали та полірувальні пасти.

Отже, якщо Ви хочете повернути оптиці свого автомобіля первозданний вигляд, позбавитися подряпин і пожовтіння, і не хочете витрачатися на дорогу заміну, тоді Вам потрібне полірування фар. Саме в нашому автосервісі Ви зможете отримати не лише бажаний результат, а й гарантію на всі виконані роботи.  Автосервіс «ШинаМашина» на вул. Толбухіна 37

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії