Сварка автомобильных дисков в Одессе | Сварка, рихтовка, прокатка дисков в ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

ЗВАРЮВАННЯ ДИСКІВ

ЗВАРЮВАННЯ ДИСКІВ

  • Аргонне зварювання
  • Добірка присадок
  • Вакуумний метод

   Зварювання дисків дозволяє повернути автомобільним дискам належний естетичний вигляд та відновити функціональність. Грамотно виконане зварювання полегшує подальше фарбування дисків. При зварюванні алюмінієвих дисків потрібно максимально точно підібрати марку алюмінію для присадки, за необхідності, використовуючи спектральний аналіз. Кваліфікований майстер зробить це за день. При зварюванні магнієвих коліс використовується вакуумний метод, щоб уникнути горіння магнію.

ЩО Враховувати при зварюванні дисків: склад виробу

Для якісного зварювання або рихтування дисків необхідно точно визначити склад матеріалу, з якого він виготовлений. Зазвичай ці дані можна знайти серед цифр та знаків маркування. З цих даних майстер підбере правильний склад присадки для зварювання, щоб виріб мало рівномірну щільність і однаково реагувало на зовнішні навантаження. Найменше відхилення «донорського» матеріалу від складу оригінального загрожує важкими наслідками. Тому при необхідності потрібно провести спектральний аналіз на спецобладнанні, щоб унеможливити найменші сумніви в хімічному складі матеріалу.

Зварювання дисків аргоном: особливість та переваги

Легкосплавні диски є популярними серед автомобілістів. Але через низьку якість дорожнього на них з'являються пошкодження. Це можуть бути сколи, тріщини та інші дефекти. Для їхнього усунення потрібен ремонт дисків - зварювання аргоном вважається найбільш надійним варіантом. За допомогою сучасної технології забезпечується повне відновлення технічних характеристик.

До складу литих дисків входять активні метали типу магнію та алюмінію. Їхні властивості такі, що нагрівання в стандартних умовах призводить до окислення поверхні, що викликає складності при шиномонтажі. Неможливо заварити дві деталі звичайним способом. Саме тому здійснюється ремонт литих дисків аргоном. Плюс у тому, що аргон інертний. Він не взаємодіє із розігрітими металами під час зварювальних робіт. Деталі не окислюються, а шов виходить міцним.
Плюси ремонту литих дисків аргонним зварюванням такі:

  • Швидкість виконання.
  • Можливість з'єднання активних та кольорових металів.
  • Шви не виділяються після обробки та фарбування.
  • Виключено деформацію через низьку температуру нагрівання деталей.

Якщо потрібно заварити диск аргоном, ціну уточнюйте у майстрів нашого сервісу. Вони підкажуть і дадуть відповідь на будь-які питання. «ШинаМашина Сервіс» вул. Толбухіна 37.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії