Компьютерная диагностика авто в Одессе, лучшая цена на компьютерную автодиагностику в ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика

Професійна комп'ютерна діагностика автомобіля в Одесі

Ще кілька десятиліть тому послуга комп'ютерної діагностики авто не існувала зовсім, проте в останні роки вона набирає популярності як одна з небагатьох найбільш точних методик виявлення несправностей та підбору шляхів їх усунення через велику поширеність авто з електронними системами управління та регулювання різноманітних. У розпорядженні наших фахівців – багатий досвід виконання робіт у цій галузі (граючи на випередження часу, ми вже багато років займаємося вивченням передових технологій виявлення неполадок) та власний парк спеціалізованого обладнання нового покоління, що забезпечує точність в аналізі всіх показників незалежно від складності несправностей.

Компьютерная диагностика авто


Як процес комп'ютерна діагностика авто передбачає зчитування за допомогою різних приладів кодів несправностей, що виникають на ключових вузлах, корекцію або повне знищення і відновлення з нуля. У роботі ми користуємося універсальними сканерами, що дозволяють максимально точно визначити характер і локалізацію проблеми, портативні пристрої для зчитування і багатофункціональні стенди, що дозволяють отримати доступ до будь-яких систем автомобіля.
Компьютерная диагностика авто

Першою ознакою того, що вам потрібна комп'ютерна діагностика автомобіля, є сигнальне оповіщення про несправність, коли на панелі приладів загоряються (підсвічуються) піктограми можливих збоїв у роботі певних систем. У деяких випадках ще до появи сигналів ви можете самостійно відзначити некоректність роботи певних систем, проте регулярним проходженням спеціалізованого огляду все ж таки слід нехтувати. Особливо важлива комп'ютерна діагностика в тому випадку, якщо ви плануєте придбати автомобіль з пробігом, хай і невеликим. Наші фахівці протягом короткого часу зможуть просканувати обране вами авто на наявність неполадок, на початку чого вам буде легше прийняти рішення про покупку, тим більше, що це єдиний метод, що дозволяє отримати актуальну інформацію про фактичний стан ключових вузлів та блоків керування.


Авторемонтна майстерня «ШинаМашина» в Одесі — ми робимо комп'ютерну діагностику авто будь-яких марок і пропонуємо рішення, націлені на результат. 

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії