Компьютерная диагностика авто в Одессе, лучшая цена на компьютерную автодиагностику в ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика

Професійна комп'ютерна діагностика автомобіля в Одесі

Ще кілька десятиліть тому послуга комп'ютерної діагностики авто не існувала зовсім, проте в останні роки вона набирає популярності як одна з небагатьох найбільш точних методик виявлення несправностей та підбору шляхів їх усунення через велику поширеність авто з електронними системами управління та регулювання різноманітних. У розпорядженні наших фахівців – багатий досвід виконання робіт у цій галузі (граючи на випередження часу, ми вже багато років займаємося вивченням передових технологій виявлення неполадок) та власний парк спеціалізованого обладнання нового покоління, що забезпечує точність в аналізі всіх показників незалежно від складності несправностей.

Компьютерная диагностика авто

Як процес комп'ютерна діагностика авто передбачає зчитування за допомогою різних приладів кодів несправностей, що виникають на ключових вузлах, корекцію або повне знищення і відновлення з нуля. У роботі ми користуємося дилерськими сканерами, що дозволяють максимально точно визначити характер і локалізацію проблеми, портативні пристрої для зчитування і багатофункціональні стенди, що дозволяють отримати доступ до будь-яких систем автомобіля.

У ході діагностики найменші зміни або невідповідності в роботі будь-якої системи авто виявляються в короткі терміни завдяки можливості передачі відповідних вимірювань та показників на одноканальний мультиметр, який працює в режимі он-лайн. Використання сучасного програмного забезпечення дозволяє одночасно сканувати та відстежувати показники, здійснювати грамотне перекодування ключових параметрів.

Компьютерная диагностика авто

Першою ознакою того, що вам потрібна комп'ютерна діагностика автомобіля, є сигнальне оповіщення про несправність, коли на панелі приладів загоряються (підсвічуються) піктограми можливих збоїв у роботі певних систем. У деяких випадках ще до появи сигналів ви можете самостійно відзначити некоректність роботи певних систем, проте регулярним проходженням спеціалізованого огляду все ж таки слід нехтувати. Особливо важлива комп'ютерна діагностика в тому випадку, якщо ви плануєте придбати автомобіль з пробігом, хай і невеликим. Наші фахівці протягом короткого часу зможуть просканувати обране вами авто на наявність неполадок, на початку чого вам буде легше прийняти рішення про покупку, тим більше, що це єдиний метод, що дозволяє отримати актуальну інформацію про фактичний стан ключових вузлів та блоків керування.

Найбільш поширеними діагностичними протоколами є:

  • Комп'ютерна діагностика двигуна, Під час якої можна перевірити показники компресії, функціонування системи упорскування та параметри електропостачання. Базовими передумовами необхідності звернення до майстра є втрата потужності двигуна, різко збільшений період прогрівання, нестійкість у робочих показниках, проблеми із запуском, наявність сторонніх шумів, зміна циклічності неодружених оборотів.
  • Комп'ютерна діагностика ходовий, орієнтована на повний аналіз показників підвіски та АКПП Сигналами про несправність у роботі підвіски є нерівномірне зношування гуми, виникнення постукувань при вході в поворот або на нерівній дорозі, збільшення свободи ходу керма. Якщо ж ви відзначаєте неможливість включення будь-якої передачі, пробуксування, серйозне збільшення витрати енергоносія або витік олії, слід приділити увагу АКПП.

У порівнянні з традиційною діагностикою комп'ютерна є безсумнівно якіснішою з технологічної точки зору і більш точною, при цьому процес обстеження авто не потребує великої кількості часу. Що стосується нашої майстерні, ми прагнемо надати кращий рівень сервісу нашим клієнтам та його доступності.

Авторемонтна майстерня «Шиномонтаж» в Одесі — ми робимо комп'ютерну діагностику авто будь-яких марок і пропонуємо рішення, націлені на результат.

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії