Рихтовка автомобильных дисков в Одессе | Рихтовка литых, кованых дисков в ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Рихтування дисків

Рихтування дисків

Рихтовка дисков
  • Рихтування литих дисків
  • Рихтування кованих дисків
  • Рихтування штампованих дисків

У зв'язку з їздою пересіченою місцевістю та поганими дорогами, а також при недостатньому досвіді водія часто відбувається порушення геометрії коліс. Це може призвести до різних проблем в керуванні автомобілем. Як наслідок цього, може знадобитися рихтування дисків.

Рихтування диска - це механічна дія для відновлення геометрії. По суті весь процес рихтування зводиться до ударів по вигнутому диску, щоб вирівняти його.

ЩО Враховувати при готовності дисків: ЗОВНІШНЯ ЕСТЕТИКА

Зварювання дисків як метод ремонту дозволяє максимально зберегти естетику виробу. Правильно підібрана присадка і технологічно виконані роботи дають приголомшливий зовнішній ефект, коли «заварена» частина диска виглядає так само ефектно, як і абсолютно нова поверхня. Зрозуміло, якщо це була рука справжнього майстра. Ця обставина має підвищене значення, якщо після ремонту та зварювання дисків планується фарбування. Якісно виконане зварювання залишає рівну поверхню, на яку фарба лягає рівномірно. Тобто аргонове зварювання як спосіб відновлення зовнішнього вигляду виробу воістину поза конкуренцією.

Відновлення геометрії дисків

Метод вирівнювання легкосплавного диска більше нагадує видавлювання чи редагування. Диск фіксують на спеціальному валу та піддають точковому тиску спеціальним гідропресом.

Для відновлення литого диска застосовується два методи: редагування методом холодного видавлювання та методом точкового нагрівання з подальшим видавлюванням пошкодженої ділянки диска.

Якісну рихтування будь-яких автомобільних дисків в Одесі зроблять у нашому сервісі «ШинаМашина» на вул. Толбухіна 37.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії