Замена стоек, замена амортизаторов в Одессе

Шиномонтаж Одеса

Заміна амортизаторів

Заміна амортизаторів

Заміна стійок та амортизаторів на будь-якому авто

Своєчасне обслуговування всіх систем автомобіля та використання якісних витратних матеріалів можуть суттєво продовжити термін його експлуатації. Так, якість роботи двигуна залежить від характеристик палива і масел, що використовуються, ремонт коробки передач може не знадобитися протягом декількох років, однак абсолютно іншим чином ситуація з амортизаторами.

Амортизатори є ключовим елементом у забезпеченні безпеки та комфорту водія та його пасажирів. Попри існуючу думку, основна функція амортизаторів не в підтримці кузова автомобіля - для цієї мети конструкцією авто передбачені високопродуктивні пружини - а в планомірному скороченні амплітуди коливання цих пружин і підтримці оптимальних показників контакту шин з полотном дороги. Крім того, саме амортизатори відповідальні за забезпечення ефективного гальмування, динамічне вирівнювання коліс, зменшення зносу гальмівних колодок та покришок.

Головною відмінністю амортизаторів від інших елементів у конструкції авто є неможливість діагностики та визначення параметрів зносу тільки на вигляд, через що визначити, чи потрібна заміна амортизаторів, самостійно або без належного досвіду досить складно.

До причин виходу амортизаторів з ладу належать:

  • зношування штока, що супроводжується його розгерметизацією - найбільш поширена проблема, яка може бути усунена досвідченими професіоналами;
  • дисфункція в роботі внутрішніх клапанів амортизатора – менш поширений і суттєвіший дефект, який у переважній кількості випадків потребує заміни амортизатора.

Така послуга, як заміна амортизаторів, є досить затребуваною через низьку якість автодорожнього полотна, проте нерідко необхідність заміни може виникати і через певну, дещо агресивну манеру водіння.

У майстерні «ШинаМашина» ми пропонуємо вам повний комплекс послуг з діагностики та заміні амортизаторів. Слід зазначити, що ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі та професійне обладнання, при цьому вартість наших послуг у порівнянні з багатьма іншими майстернями є дуже демократичною. Термін служби амортизатора безпосередньо залежить від його якості - суттєва економія в процесі його заміни може бути обумовлена лише використанням неякісних комплектуючих, що знижує показники безпеки авто. Ми працюємо з найкращими виробниками комплектуючих для авто різних марок і гарантуємо високу якість робіт. Також необхідно пам'ятати, що встановлення нових амортизаторів завжди відбувається парами, причому заміна передніх амортизаторів і заміна задніх амортизаторів можуть здійснюватись одночасно. Заміну стійок амортизатора можуть здійснити спеціалісти нашої майстерні. Для початку, слід зазначити, що стійка та амортизатор – це не зовсім одне й те саме, як прийнято вважати. Обидва агрегати є елементами підвіски авто, причому «амортизатор» — ширше поняття. Стійка насправді є його різновидом. Основною відмінністю стійки від амортизатора є здатність першої не лише утримувати вагу авто, а й коригувати положення коліс щодо його кузова, тобто конструкція стійки додатково передає безпосередньо кузову силу зчеплення, що генерується шинами.

Технологічно заміна стійок як процес мало чим відрізняється від заміни амортизатора – досвідчений майстер з легкістю в короткий час зможе здійснити ремонтні роботи та одразу перевірити функціональність оновленої системи. До перших ознак несправності відносяться деренчання і легке постукування на нерівностях, а також підтікання з боку пошкодженої стійки, що утворюються час від часу - якщо ви виявили одну з описаних проблем, є ймовірність того, що потрібна оперативна заміна стійок авто.

Швидка, професійна та якісна заміна стійок – це один із профільних напрямків діяльності нашої майстерні «ШинаМашина» на вул. Толбухіна, 37.

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії