Ремонт мопедов и велосипедов в г. Одесса - ШинаМашина

Шиномонтаж Одеса

Ремонт мопедів та велосипедів

Ремонт мопедів та велосипедів

У літній період багато хто переходить з машин на велосипеди, оскільки це не лише екологічний, а й корисний для здоров'я вид транспорту. І у нас є гарна новина як для наших постійних клієнтів, так і для нових: тепер наш шиномонтаж пропонує вам послуги з ремонту та технічного огляду велосипедів.

  • Ви купили новий велосипед та не знаєте, як його зібрати?
  • Прокололи колесо?
  • Чи не працює перемикання передач?
  • Не працюють гальма?
  • Чи спадає ланцюг?
  • З будь-якою з цих проблем упораються наші фахівці. Ми виконаємо будь-який ремонт велосипеда, замінимо, налаштуємо, зберемо та підберемо потрібну деталь.

Ремонт велосипедів від складання із коробки до реставрації будь-якого ступеня складності та технічного обслуговування велосипеда.

Перш ніж вирушити у подорож, перевірте справність вашого велосипеда у нашому сервісі, щоб уникнути неприємних сюрпризів. У жодному разі не користуйтеся велосипедом з несправностями - це може призвести до нещасного випадку. Особливої уваги потребує ремонт гірських велосипедів, оскільки вони використовуються на небезпечних трасах та найменша несправність може призвести до серйозних травм.

Якщо ви проводите технічне обслуговування в нашій майстерні, то ви завжди сплачуєте лише за необхідні для вашого велосипеда роботи. Ми гарантуємо якість, індивідуальний підхід та прозорі ціни. Перш ніж приступити до ремонту, ми складемо та ознайомимо вас зі списком необхідних робіт, оскільки кожен клієнт індивідуальний і ми прагнемо максимальної якості.

схема велосипеда, ремонт

Наприклад, якщо ви катаєтеся дуже рідко або акуратно і хорошими дорогами, і каретка і втулки не зношені, то ми не будемо включати їх до списку робіт. І навпаки, якщо ви катаєтеся агресивно, складними трасами, то ремонт колеса велосипеда, ремонт шин велосипеда, перебирання вилки і так далі, будуть необхідні набагато частіше, ніж зазвичай.

Також є список робіт, який включений у план обслуговування будь-якого велосипеда: налаштування гальм, миття, чищення та змащення ланцюга, виправлення вісімок, налаштування перемикання швидкостей та загальні рекомендації з експлуатації. Якщо велосипед з пробігом, то до вказаних робіт ми запропонуємо вам послуги з перебирання виделок, заміни сорочок та тросів, обслуговування втулок.

Окрім звичайних прогулянкових велосипедів, ми проводимо ремонт гірських велосипедів, гоночних, велосипедів після ДТП та інші складні замовлення. Як ви розумієте, обслуговувати такі велосипеди складніше, і список робіт буде значно ширшим, проте ви можете сміливо довірити ремонт нашим фахівцям.

Не важливо, чи є для вас велосипед щоденним засобом пересування, обов'язковим елементом активного відпочинку чи ви катаєтесь лише зрідка. Звернувшись до наших спеціалістів і отримавши якісну консультацію, обслуговування чи ремонт, ви можете бути впевнені – велосипед вас не підведе. «ШинаМашина Сервіс» вул. Толбухіна 37

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії