Вулканизация шин в Одессе по доступной цене от ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Вулканізація

Вулканізація

Вулканізація: чи надовго вистачить?

Отже, чи може вулканізація бути альтернативою купівлі нових покришок? Можливо, хтось відповість суворо негативно – особливо якщо цей «хтось» торгує новою «гумою». Однак справжній автомайстер, який дбайливо ставиться до автомобілів і не любить кидати слова та гроші на вітер, обов'язково прийде на допомогу. Правильно зроблена вулканізація помітно продовжить життя ваших покришок, при цьому ніяк не позначаючись на безпеці руху.

  • Холодна вулканізація гуми

Холодна вулканізація – це, простіше кажучи, просте заклеювання проколу шини. Спеціальний клей, а по суті активатор бутилового шару намертво фіксує латку. Якщо діаметр отвору чи довжина розрізу невелика, то холодна вулканізація повністю вирішує проблему. Використовувати цей метод рекомендується лише в поздовжніх розрізах, тобто якщо ви пошкодили бігову частину шини. Якщо розріз зовсім не підходить під визначення «невеликий», або ж стався бічний поріз - тут знадобиться гаряча вулканізація.

  • Гаряча вулканізація гуми

Гаряча вулканізація – поліізопрен під впливом високої температури. Метод складніший, ніж вулканізація холодна, але надійніший і має велику сферу застосування. Так шляхом гарячої вулканізації, можна ліквідувати набагато більші пошкодження, ніж шляхом холодної. Також гаряча вулканізація дозволяє впоратися з бічними порізами шин завдовжки до 25-35 мм. 35 мм – це межа для поздовжнього пошкодження бічної частини шини, 25 мм – максимум для ремонту поперечного розриву.

Гаряча вулканізація має масу технологічних нюансів. Так дуже важливо підтримувати оптимальну температуру 140-150 градусів і дотримуватись тимчасового інтервалу в 4-5 хвилин на кожен міліметр товщини сирої гуми. Це якщо у вас є все, що потрібно, і головне навичка таких робіт. Але краще звертатися до майстрів, щоб не ризикувати якістю шин після кустарного ремонту і, як наслідок, безпекою руху. Загалом за дотримання технології одноразова вулканізація мало впливає термін служби покришок.

  • Вулканізація покришок як тимчасовий захід

Чи трапляються випадки, коли вулканізація може бути лише тимчасовим заходом і ніяк не вирішувати проблему по суті? Такі випадки трапляються. Це, наприклад, істотні ушкодження шин, коли вулканізація дозволяє лише доїхати до ремонтної майстерні та поміняти покришки на нові. Крім того, не рекомендується довго їздити на вулканізованих шинах великовантажним автомобілям та автобусам. Великовантажним автомобілям – через високе навантаження на колеса, автобусам – через масовість пасажирських перевезень.

У будь-якому разі вулканізація – відповідальний вид робіт, який слід доручати фахівцям. Замовте вулканізацію в Одесі та почувайтеся безпечно!

Вулканізація шин в Одесі від наших майстрів – майже як нові шини для вашої машини!

Найкраща у місті ціна на вулканізацію.

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії