Сезонное хранение шин в Одессе - услуга хранения автомобильных шин по лучшим ценам в ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Зберігання шин

Зберігання шин

Зміна та зберігання шин: як правильно?

Як правильно зберігати зимові шини в очікуванні літнього сезону та літні шини – в очікуванні зими? Перше і головне - зберігати потрібно в приміщенні, тобто не на балконі, у дворі під навісом або десь під впливом відкритого повітря або сонячних променів. Тому є низка причин – температура, вологість та інші. І, звичайно, суто гігієнічні причини.

  • Як зберігати шини: вимити та законсервувати

Шини потрібно зберігати у чистому вигляді. Це не тільки гігієна та естетика, але ще й безпека гуми, яка в місцях прилипання бруду швидше втрачає свої початкові властивості. Чисті шини перед відправкою на зберігання потрібно обробити спеціальним розчином для консервації. Якщо ви замовляєте комплексний сервіс сезонного зберігання шин – це зроблять прямо на СТО.

Ті, хто має намір впоратися зі зберіганням самостійно, часто запитують: а чи потрібно гуму завертати в поліетилен? В принципі, можна, але головне – не закривати пакет надто щільно. Інакше підвищується ймовірність утворення конденсату, що для гуми та дисків дуже погано. А від пилу досить просто накрити шини плівкою згори, залишивши зазор для повітря.

  • Як зберігати шини: без дисків або з дисками

Якщо є вибір, як зберігати шини – без дисків або з дисками – то потрібно однозначно вибирати варіант зберігання у готовому до встановлення збиранні колеса. У природному стані шини зберігаються краще, та й час на «перевзування» авто значно скорочується. Якщо ж у вас немає зайвих пар дисків, то шини без обідків слід зберігати в «стоячому» положенні і ніяк не «стопкою» і не підвішеними. Тиск на гуму має бути рівномірним, чого не буде, якщо шини лежать "стопкою" - нижні можуть навіть деформуватися. І підвішувати за край гуми – тим паче поганий варіант.

Набагато зручніше організувати зберігання шин із дисками – їх потрібно складати «стопкою» і можна підвішувати за отвір диска. Знавці радять кожні чотири-п'ять тижнів перекладати шини: нижні – вгору, верхні – вниз. До речі, шини без дисків теж бажано раз на місяць "провертати", щоб унизу виявилася інша частина колеса - не та, що була під навантаженням перед цим. Чи готове СТО організувати і таку послугу під час зберігання – слід уточнити на СТО.

Якщо ви дотримуєтеся цих нескладних правил – ваші шини прослужать вам довго! І вже як мінімум наступний сезон на недавно куплених покришках ви проїздите без пригод!

Ви можете скористатися сервісом сезонного зберігання шин від нашого автосервісу «ШинаМашина». 

Найкращі умови зберігання та доступна ціна гарантуються!

Додаткові послуги

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Call Now Button
Наші філії