Прокатка автомобильных дисков в Одессе | Прокатка литых, кованых дисков в ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

ПРОКАТУВАННЯ ДИСКІВ

ПРОКАТУВАННЯ ДИСКІВ

696fc4cs-960
  • Рихтування литих дисків
  • Рихтування кованих дисків
  • Рихтування штампованих дисків

   Прокатка автомобільних дисків потрібна при пошкодженнях, що порушують форму та технічні характеристики виробу. Також прокатка допоможе, якщо у колеса порушена «геометрія» і рух авто через це утруднений. Сучасні технології дозволяють відновити форму дисків усіх видів – литих, кованих та штампованих.

Правильно зроблена прокатка усуває осьове та радіальне биття колеса, що виникає при порушеній геометрії диска.

Чи можна прокатати легкосплавні диски?

Легкосплавні литі диски категорично не можна прокатувати! Вм'ятина на легкосплавному диску — серйозна неприємність, яку усунути «молотком» не вдасться, а купити новий диск, який відповідає комплекту, — ще складніше. Для литих дисків не підходить спосіб прокатки, такий як для сталевих. При прокатці по всій протяжності диска можуть з'явитися мікротріщини, і він лусне.

Прокатка сталевих дисків

Прокатка сталевих дисків в Одесі стала затребуваною у зв'язку з «частим ремонтом доріг», де кожна яма, вибоїна чи бордюр здатні пошкодити колесо та пом'яти диск. Пошкодження диска викликає розбалансування колісної пари, биття та спуск колеса. Але це не привід викидати старий та летіти купувати новий диск. Здайте металевий диск на правку та прокатку в «ШинаМашина Сервіс». Ми відновимо Ваш диск, а Ви заощадите гроші на придбання нового.

Приймаємо на прокатку диски з будь-яких марок автомобіля. Автосервіс в Одесі на вул. Толбухіна 37

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії