Проточка тормозных дисков в Одессе по выгодной цене | ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Проточення дисків

Проточення дисків

Від справної роботи гальмівної системи автомобіля безпосередньо залежить не тільки безпека водія та пасажирів, а й решти учасників дорожнього руху, в тому числі й пішоходів, адже найменша несправність може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Таким чином, якщо під час діагностики було виявлено будь-які неполадки — відкладати з ремонтом у жодному разі не можна.

Гальмівна система складається з багатьох компонентів, серед яких важливу роль відіграють диски, оскільки саме на них у процесі гальмування впливають колодки. Власне, у процесі тертя колодок об диски відбувається процес гальмування. Таким чином стає зрозуміло, чому проточка дисків є такою популярною послугою, адже під час їзди, особливо в щільному міському трафіку, водіям часто доводиться досить різко гальмувати.

Проточка дисков Одесса

Крім проходження технічного огляду, виявити проблеми в цій частині автомобіля досить легко. Так, якщо Ви відчуваєте вібрацію в кермі або педалі гальма, чуєте сторонні шуми, биття або скрегіт у процесі зупинки транспортного засобу або звернули увагу на те, що ефективність гальмування знизилася, тоді Вашому автомобілю необхідне проточення дисків гальма. Також, слід пам'ятати, що ця процедура є обов'язковою у разі заміни або ремонту колодок.

Ще недавно для цієї процедури використовувалися стаціонарні токарні верстати. В результаті весь процес займав величезну кількість часу, оскільки деталь необхідно було зняти з автомобіля, встановити на верстат, проточити, і потім поставити назад. Більше того, часто ця процедура не приносила належного покращення, оскільки не вирізнялася високою точністю, а вартість робіт залишалася високою. В наш час більшість майстерень відмовилася від стаціонарних верстатів та використовує спеціальні мобільні агрегати. Таким чином, з'явилася проточка дисків без зняття, що займає близько півгодини на кожен диск. Таким чином, значно економиться не тільки час, а й кошти, адже такий спосіб ремонту коштує набагато дешевше.

Внаслідок проведеної процедури зменшується гальмівний шлях автомобіля, підвищується безпека гальмування, усувається биття гальмівного диска. Більше того, замість дорогої заміни, а також тривалого очікування нових запчастин чудовою альтернативою є проточка дисків. 

Ми гарантуємо правильну та високоякісну роботу за доступними цінами!

kolodka kolodka1 kolodka2

Додаткові послуги

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗПОВІДАЮТЬ!

Call Now Button
Наші філії