Мобильный шиномонтаж в Одессе Круглосуточно | ШинаМашина Сервис

Шиномонтаж Одеса

Виїзний шиномонтаж

Виїзний шиномонтаж

Виїзд тільки містом
Вартість виїзного шиномонтажу:  250 грн. + 20 грн. км.
Графік роботи: ПН-СБ з 8:00 до 19:00 

Кому і навіщо може знадобитися виїзний шиномонтаж?

Отже, кому і навіщо може знадобитись шиномонтаж на колесах за наявності комфортних стаціонарних майстерень? Насамперед тим, хто потрапив у позаштатну ситуацію на дорозі та не може впоратися із проблемою самостійно. Для кого ж насамперед працює мобільний шиномонтаж? Можливо, що це саме ви!

  • Кому потрібен виїзний шиномонтаж: жінки-водії

Практика показує, що близько половини всіх звернень по допомогу з приводу спущеного колеса надходить від прекрасної половини людства, самостійно впоратися з домкратом, набором інструментів, та ще й підняти важке громіздке колесо їм зазвичай не під силу. І тут приходить на допомогу шиномонтаж на виїзді! Виїзний шиномонтаж в Одесі – справжні майстри, як справжні джентльмени завжди прийдуть на допомогу прекрасним дамам!

  • Кому потрібен виїзний шиномонтаж: корпоративні клієнти

Зараз велика кількість компаній, зайнятих доставленням та перевезенням чогось, починає розуміти перевагу корпоративного обслуговування власного автопарку. Зовсім необов'язково, що ваш автокур'єр або постачальник піци досконало володіє технікою заміни колеса. У будь-якому випадку у непрофесіонала це займе більше часу, ніж в автомайстра, а компанія втратить довіру клієнтів. Набагато зручніше викликати фахівця, який впорається із завданням у мінімально короткі терміни. Ви можете замовити виїзний шиномонтаж в Одесі на умовах корпоративного обслуговування!

  • Кому потрібний виїзний шиномонтаж: ділові люди

Ділові люди тому й досягли помітних успіхів, що навчилися делегувати невластиві собі функції професійним виконавцям. Це повною мірою стосується послуг мобільного шиномонтажу. Чим витрачати свій дорогоцінний у прямому розумінні час на ремонт і запізнюватися на важливу зустріч, логічніше викликати автомайстра, а самому вирушити у своїх справах на таксі. Як правило, вартість послуги виїзного шиномонтажу набагато менша, ніж сума, яку може заробити за цей час бізнесмен навіть середнього рівня. Тому виїзний шиномонтаж – сервіс для ділових людей!

  • Кому потрібен виїзний шиномонтаж: усім іншим

І, звичайно ж, ніхто не застрахований від випадковостей у дорозі, чи то автоаматор, у якого обмежена кількість «запасок», не завжди дорівнює кількості пробитих коліс. Плюс громадяни, які не бажають витрачати час на автосервіс - вони теж можуть викликати майстра виїзного шиномонтажу прямо у свій гараж або на стоянку свого автомобіля. Отже, телефон виїзного шиномонтажу краще мати "під рукою". Нехай краще він вам ніколи не знадобиться, ніж ви не знатимете, куди звертатися за допомогою, коли у вас щось станеться!

Виїзний шиномонтаж можна замовити в нашій компанії.

Оперативна допомога, висока якість!

Вартість виїзду – 250 грн. + 20 грн. за км.

Працюємо лише в межах міста.

Додаткові послуги

Call Now Button
Наші філії