Ремонт стартеров. Ремонт генераторов в Одессе

Шиномонтаж Одеса

Стартери та генератори

Стартери та генератори

Ремонт стартерів. Ремонт генераторів

Як і будь-яка інша деталь автомобіля, стартер та генератор не застраховані від поломок. Оскільки обидві ці деталі відіграють дуже важливу роль у роботі транспортного засобу, то у разі виникнення поломки відтягувати ремонт у жодному разі не варто, адже це може призвести до того, що деталі повністю вийдуть з ладу та ремонт стартерів та генераторів стане неможливим.

remgen

Ремонт генератора починається зі зняття деталі з автомобіля, комплексної діагностики на спеціальному стенді та подальшого повного розбирання. Без цих процедур можна провести лише незначні роботи, такі як перевірка напруги при двигуні, заміна електронного регулятора напруги, а також зношених щіток. Однак, без зняття виявлення та усунення прихованих поломок неможливе. Так, наприклад, невиявлене коротке замикання діодного моста чи обмоток може спричинити згоряння навіть нового генератора. Ремонт генераторів дає можливість замінити практично будь-яку його деталь. Регулятор напруги, випрямний міст, діоди та мікросхеми – всі ці деталі цілком піддаються заміні. Також підшипники є однією з тих частин, які не підлягають ремонту. І починаючи ремонт генератора майстри рекомендують замінити відразу обидва, оскільки це підвищить надійність експлуатації відремонтованої деталі.

ремонт стартеров и генераторов

Також цікаво буде знати, що ремонт генератора авто також має на увазі його промивання. Ця, нескладна на перший погляд, процедура відіграє надзвичайно важливу роль, адже під час митися застосовується спеціальний розчин, який видаляє не тільки простий бруд, а й містить металеві включення. Проте, існують випадки, у яких ремонт генераторів недоцільний. У ході діагностики будуть виявлені проблеми і якщо вартість рішення буде близька до вартості самої деталі, то логічною буде заміна генератора на новий чи відремонтований. Слід пам'ятати, що ремонт генератора Одеса рекомендує проводити лише у спеціалізованих майстернях, що надають гарантію на свою роботу. На відміну від генератора, діагностику стартера рекомендують проводити доки він ще не знятий з автомобіля. Таким чином, можна виявити зовнішні фактори, що вплинули на поломку. Після цього можна розпочинати ремонт стартера, що починається з його зняття. Для того, щоб зняти цей елемент, необхідно наявність оглядової ями або електричного підйомника, оскільки при знятті часто необхідно додатково знімати частину навісного обладнання двигуна. Найчастіше, ремонт стартерів передбачає повне розбирання цієї деталі. Адже стартер є досить складним пристроєм, який складається з багатьох деталей. Наприклад, перемотування є не тільки досить складною та відповідальною процедурою, але й неможливе без повного розбирання деталі. Однак, не завжди ремонт стартера авто вимагає його розбирання. Так, реле, що втягує, пошкодження на зубчатці бендикса або масці стартера можна замінити вдаючись до розбирання. Варто зазначити, що несправність цієї деталі автомобіля можна виявити не тільки під час візуального огляду, але й запаху. Якор, що згорів, втягує реле, щітковий вузол та інші електричні частини можуть виділяти різкий запах гару. Після того як ремонт стартера завершено, його потрібно ще раз перевірити на спеціальному стенді. Тільки після того, як майстри переконалися у повному усуненні всіх існуючих неполадок, відремонтовану деталь можна знову монтувати на автомобіль. З погляду вартості, ремонт стартера ВАЗ чи іномарки будуть досить сильно відрізнятимуться в ціні. Це пов'язано з тим, що ціна безпосередньо залежить не так від марки і моделі авто, як від потужності самої деталі. Однак, часто ремонт стартерів обійдеться дешевше, ніж їхня повна заміна. Як і у випадку з генератором, ремонт стартера Одеса пропонує проводити у спеціалізованих майстернях, оснащених спеціальним обладнанням, працівники яких мають достатньо досвіду для проведення відповідних робіт. Варто пам'ятати про те, що недобросовісний ремонт не може гарантувати якісної роботи деталі, а недосвідчені майстри наполягатимуть на дорогій заміні замість проведення необхідного ремонту. gen2 gen3 st1

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШИТЬ ЗАЯВКУ, З ВАМИ ЗВ'ЯЖУТЬСЯ І ВСЕ РОЗКАЖУТЬ!

Call Now Button
Наші філії